معرفی مانا طب

گروه صنعتی مانا طب فعالیت خود را در سال ۱۳۹۵ با هدف تولید مکمل های پربازده یا خوراک های غنی شده دام و همچنین آموزش دام پروری آغاز کرد ، تولید خوراک طلایی دام که از خانواده خوراک های فراسوده می باشد از تولیدات اصلی و پر فروش این مجموعه می باشد .

خوراک تابان طلایی جز خانواده پروبیوتیک و پری بیوتیک هاست که شامل :

ذرت عمل آوری شده ، جو ایرانی،کلزا، پروبیوتیک ، ویتامین های محلول در چربی ،بافر ها و دهها محرک رشد گیاهی مجاز دیگر و… میباشد که باعث وزن گیری بره با رکود ماهانه ۱۰ کیلو گرم می شود.

خوراک تابان طلایی محصول تولید شده ماناطب می باشد و مشابه آن در بازار های فروش خوراک دام کشور موجود نمی باشد. با توجه به این اصل که این محصول تنها نیاز به ترکیب شدن با کاه را دارد از جهت اقتصادی بسیار مرقوم به صرفه  می باشد که در همین سو مورد توجه و استقبال بسیاری از دامپروران عزیز در سراسر کشور قرار گرفته است ، به طوری که تا کنون ۱۵۰۱ نفر از دامپروران عزیز در حال مصرف این خوراک می باشند.

مجموعه مانا طب علاوه بر تولید خوراک طلایی دام ، جهت بالا بردن سطح علمی و آگاهی دامپروران و علاقه مندان به این صنعت دوره های آموزشی جامع صفرتا صد پرورش گوسفند و گوساله و همچنین تمامی نکات آموزشی مفید و لازم در این حرفه را به صورت برگزاری کلاس های مجازی و فروش محصولات آموزشی به جهت بالا بردن سطح کیفیت عملکرد دامپروران عزیز کشور با سطح مناسب جهانی نیز اقدام کرده است و شما عزیزان برای مشاهده کامل محصولات آموزشی ماناطب می توانید با مراجعه به صفحه محصولات تمام اطلاعات لازم را مطالعه نمایید ،همچنین در صورتی که به مشاوره و راهنمایی نیاز داشتید می توانید در چت آنلاین گفتگو خود را با ما آغاز کنید یا با شماره ۰۹۱۲۱۹۹۰۷۱۴ تماس حاصل فرمایید.

ماناطب بهترین همراه برای صنعت دامپروری شما