معرفی انواع محصولات ماناطب

برسی پرفروش ترین محصول ماناطب :

خوراک تابان طلایی بهترین خوراک برای رسیدن به وزن بره تا ۱۰ کیلوگرم به صورت ماهانه می باشد .

این خوراک نیاز به ترکیب با مواد های دیگر مثل پونجه ، مکمل، سویا و… ندارد و تنها با کاه مخلوط می شود . که با توجه بر این عمر که تنها علوفه مخلوط شونده با این خوراک کاه می باشد لزا قیمت تمام شده این خوراک که به صورت یکنواخت میکس شده است بسیار کاهش می یابد و از نظر اقتصادی بسیار به صرفه است.

خوراک طلایی گوساله پرواری مانا

هدف از پروابندی گوساله ها تولید گوشت قرمز می باشد، با مصرف خوراک تابان طلایی وزن گیری ماهانه ۵۴ کیلو گرم برای گوساله شما دیگر یک رویا نیست، با توجه به این موضوع که میانگین افزایش وزن روزانه گوساله پرواری حدود ۱۰۰۰ تا ۱۸۰۰ گرم می باشد که درصد پروتئین گوشت آن ۲۱ درصد (گوسفند ۲۰ درصد) و چربی آن کمتر از گوشت گوسفند است به همین منظور پروابندی گوساله اهمیت خاصی در تامین پروتئین مورد نیاز جامعه دارد. و همچنین هر قدر گوساله ها دارای  تغذیه بهتری ( نه گرانتر)بوده و سالمتر باشند حرفه پروابندی دارای سود آوری بیشتری خواهد بود.

ماناطب با تولید خوراک طلایی با هدف وزن گیری ماهانه ۵۴ کیلو گرم برای گوساله های شما دامپروران عزیز این امکان را فراهم ساخته است تا صنعت خود را به سوددهی بیشتر برسانید.

دیگر محصولات مجموعه مانا طب تولید مکمل گوسفندی و خوراک فلاشینگ ، می باشد که با کلیک بر محصولات زیر میتوانید اطلاعات کامل را مطالعه کنید.

ماناطب با هدف بالا بردن سطح کیفیت و آگاهی دامپروران عزیز علاوه بر تولید محصولات خوراک دام به تولید محتوا آموزشی و ارائه مطالب مفید جهت راه اندازی صفر تا صد این حرفه  و رفع تمام نیاز های دیگر در قالب فروش بسته های آموزشی  اقدام نموده است که با مراجعه به صفحه دوره های صفر تا صد می توانید اصلاعات کامل در این زمینه را مشاهده نمایید.