چرا مانا طب

گروه صنعتی مانا طب با بهره گیری از بهترین مواد معدنی آلی در خوراک های خود تضمین وزن گیری بره های شما را تا وزن ۱۰ کیلو گرم و گوساله تا وزن ۵۰ کیلو گرم به صورت ماهانه می دهد .

علاوه بر این ماناطب از اولین دقایق تا اخرین لحظات با شما دامپروران عزیز همراه است و حتی یک روز شما را در این پروسه مصرفی محصول تنها نمی گذاریم ، هر زمان که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید ماناطب همراه و کنار شماست تا بهترین بازدهی را در دام های خود مشاهده کنید.

هدف ما تنها فروش محصولات نیست و ما علاوه بر رساندن شما به هدف وزن گیری دام های خود همواره و همیشه کنار شما هستیم تا تمام نیاز های آموزشی و مصرفی صنعت دامپروری و دامداری شما را بر طرف کنیم.

ما در مانا طب گارانتی برگشت وجه داریم و به تمام مشتریانی که عدم سازگاری با محصول یا نا هماهنگی آنالیز محصول و دام را داشته باشند و یا به هر دلیلی از عملکرد خوراک طلایی با دام خود راضی نبودند تا یک ماه پس از فروش محصول وجه دریافت شده برگشت داده می شود.

توجه داشته باشید که خوراک تابان طلایی مشابهی موجود در بازار ندارد و با توجه به این عمر که این خوراک تنها نیاز به مخلوط شدن با کاه را دارد از نظر اقتصادی ۴.۴۱۰.۰۰۰ تومان به صرفه تر می باشد و نیاز به مخلوط شدن با هیچ یک از مواد دیگر مثل یونجه، مکمل و سویا و … را ندارد.

مانا طب تا پایان این عرصه همراه شماست